menu

img-text

O projektu

Projekt najdimed.cz jsme založili jako reakci na nevyhovující situaci na trhu s medem, kde zákazníci velkých obchodních řetězců nejsou spokojeni s cenou a kvalitou medu, zatímco včelaři poskytující obě hodnoty, nemají pro svůj med kupce. Tento projekt tedy vznikl, aby spojil běžného zákazníka, který z nedostatku jiných možností kupuje med ve velkoobchodu a včelaře, který svůj domácí med a výrobky z něj prodává. Klademe si tedy za cíl takto spojit, co nejvíce lidí, kteří mají zájem o kvalitní a často cenově mnohem výhodnější variantu a ty, kteří ji poskytují.

Náš portál má tedy pomoci nejen zákazníkovi v hledání kvality, ale zároveň rozvoji regionálního včelařství. A to tak, že včelař, jež na těchto stránkách inzeruje může prodávat své produkty ze dvora a zákazník podpoří jeho činnost a tím se zajistí pokračování tradičního českého včelařství, které se těší mezinárodnímu uznání. Koupíte-li med přímo od včelaře, víte přesně od koho jej máte a kde ho koupit, takže v případě spokojenosti jej můžete doporučit svým blízkým a s oblibou se pro něj vracet.

Projekt Najdi Med tedy vzniká na základě potřeby jak zákazníka, tak včelaře pro oboustranně výhodnou spolupráci. A také, aby kvalitní český med nebyl za zlomek ceny vyvážen a zahraniční zředěný dovážen zpět. Jednoduše chceme nechat kvalitu tzv. doma.

Proč spolupracovat s námi?

  • Náš web je přizpůsoben k zobrazení na PC, mobilech i tabletech
  • Inzeráty jsou přehledně seřazeny ve složce inzeráty, zaneseny jsou také na mapě včelařů, přehled krajů a dokonce i vyhledávání včelařů ve vašem okolí v mapě a také se svědomitě staráme o sociální sítě, které přivádí další zákazníky
  • Včelaři mohou ke svému profilu připojit své webové stránky
  • Nízká cena za bezkonkurenční péči
img-text

FAQ

Jak mohu na stránkách inzerovat?

Kliknete v horním panelu na: Přidat včelaře, registrujete se a vyplníte formulář.

Jak mohu na stránkách inzerovat?

Kliknete v horním panelu na: Přidat včelaře, registrujete se a vyplníte formulář.

Co znamená zkušební doba?

Zkušební doba znamená 6 měsíců námi poskytovaných komplexních služeb zdarma bez závazků a pak se rozhodnete, zdali s námi budete dále spolupracovat.

Co pro mě znamená konec zkušební lhůty?

Po uplynutí 6 měsíců Vám zašleme fakturu, kterou v případě svého zájmu o spolupráci uhradíte a v opačném případě jednoduše ne a tím se naše spolupráce ukončí.

Mohu se registrovat vícekrát a čerpat tak opakovaně zkušební lhůtu?

Ne, pro každého inzerujícího je určena pouze jedna zkušební lhůta, kterou kontroluje náš systém.

Jaká je cena za rok inzerování?

Za 1 běžný rok (tzn. od data, kdy je uhrazen inzerční poplatek a nikoli tedy od 1.1. nového kalendářního roku) 95 Kč jež zahrnuje naši kompletní podporu a služby.

Co znamená kompletní podpora a služby?

Na našich webových a ostatních internetových stránkách zapojíme Váš inzerát do marketingové strategie projektu. Dále jsme vám k dispozici na podpůrném emailu i telefonu a samozřejmě budeme pořádat kampaně za účelem rozšíření povědomí běžných lidí o tom to projektu.

Jak dlouho po zaplacení bude můj inzerát zveřejněn po uplynutí zkušební lhůty?

Inzerát bude uveřejněn do 24h od přijetí platby.

Co když budu chtít inzerát upravit?

Jednoduše nás přihlásíte na váš účet a své kontakní informace si upravíte.

Co když si nebudu vědět s něčím rady?

Kontaktujete nás na mail: info@najdimed.cz nebo telefonicky na číslo: +420 734 237 330 a my Vám rádi pomůžeme či poradíme.

Stránky využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek s tím souhlasíte. Více o cookies